pajęczak

ZOO i wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Serwisy terrarystyczne

Zbiór serwisów partnerskich zawierających materiały merytoryczne o najciekawszych zwierzętach egzotycznych.

Wiewiórka

Centrum edukacyjne

Interaktywne zajęcia dla szkół i osób indywidualnych na temat zwierząt egzotycznych.

Informujemy, że ZOO TEAM w Galerii Malta będzie nadal otwarty. Nasz sklep zoologiczny w dalszym ciągu będzie zaopatrywać naszych Klientów w akcesoria terrarystyczne i karmówkę dla zwierząt. Kontakt z naszymi zwierzętami będzie możliwy w ramach konsultacji przedzakupowych. W naszym lokalu może przebywać maksymalnie 26 osób, a osoby bez maseczek nie będą wpuszczane.

Rejestracja Uczestników Karty Rabatowej „Społeczność ZOO TEAM”

 

Imię i nazwisko: ……………………………………………………………………………………………………………………..

Kod i miasto zamieszkania: …………………………………………………………………………………………………….

Adres e-mail: ………………………………………………………………………………………………………………………….

Nr telefonu: ……………………………………………………………………………………………………………………………

Regulamin Karty Rabatowej „Społeczność ZOO TEAM”

 

 1. Regulamin określa zasady korzystania z Karty Rabatowej Społeczność ZOO TEAM wydawanej przez firmę ZOO TEAM Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-233) przy ul. Niedźwiedziej 44/1, NIP 8943161844.
 2. Kartę można otrzymać po spełnieniu określonych warunków zawartych w pkt. 3 oraz 4.
 3. Kartę otrzyma osoba fizyczna, która:
  1. dokona w firmie ZOO TEAM Sp. z o.o. jednorazowego zakupu za minimum 20 zł (dwadzieścia zł 00/100) oraz przy w/w zakupie wypełni formularz zgłoszeniowy podając następujące dane:
   • imię i nazwisko,
   • kod pocztowy i miasto zamieszkania,
   • adres e-mail,
   • numer telefonu komórkowego
  2. wyrazi zgodę na gromadzenie i przetwarzanie w celach marketingowych w/w danych przez ZOO TEAM Sp. z o.o. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r., nr 101, poz.926 z późn. zm.)
 4. Karta uprawnia jej posiadacza do uzyskaniu rabatu 5% przy zakupie za kwotę minimum 50 zł (pięćdziesiąt zł) na wybrany asortyment dostępny w sklepie ZOO TEAM. Rabatu z Karty nie można łączyć z innymi akcjami promocyjnymi i kuponami rabatowymi, chyba że ZOO TEAM postanowi inaczej.
 5. Aby uzyskać rabat należy wręczyć Kartę sprzedawcy przed dokonaniem płatności za zakupy. Podstawą udzielenia rabatu jest imienna Karta „Społeczność ZOO TEAM”, dlatego w wypadku zgubienia lub uszkodzenia Karty w stopniu uniemożliwiającym odczytanie danych posiadacza należy zgłosić się do sklepu ZOO TEAM w celu wydania nowej karty. Istnieje możliwość uzyskania nowej Karty w miejsce uszkodzonej, jeżeli osoba ubiegająca się o nową Kartę poda kompletne i prawdziwe dane umożliwiające jej identyfikację.
 6. Warunkiem uzyskania rabatu jest okazanie karty. W przypadku nie okazania karty przy kasie rabaty nie będą naliczane.
 7. Karta wydawana jest na czas nieokreślony.
 8. Posiadacz karty może korzystać również ze specjalnych promocji publikowanych poprzez grupę społecznościową www.facebook.com/groups/spolecznosczooteam
 9. Sklep ZOO TEAM zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego regulaminu i poinformowania o tym uczestników poprzez udostępnienie zmienionej wersji regulaminu.

 

Regulamin Karty obowiązuje od dnia 15.02.2021r. i jest dostępny na stronie www.zooteam.pl

zoo team wystawa zwierząt egzotycznych w Galerii Malta

Dzisiaj oficjalnie możemy już potwierdzić, że ZOO Team w Galeria Malta w Poznaniu będzie otwarty od poniedziałku - 01.02.2021 - od godz. 10:00. Wreszcie będziemy mogli podzielić się z Wami naszą wielką pasją i miłością do zwierząt egzotycznych. Z tej okazji przypominamy, że jeszcze można nabyć bilet do ZOO TEAM o 50% taniej - więcej informacji w poprzedniej wiadomości. Trwa też konkurs, w którym można wygrać bezpłatne wejściówki na naszą wystawę - więcej na www.facebook.com/zooteampl.
Otwarcie wystawy w Poznaniu, to dla nas ważne wydarzenie, dlatego też zaprosimy Was na transmisję online i będziecie mogli z nami przeciąć wstęgę i zobaczyć wnętrze wystawy. Zapraszamy o godz. 10:00

 Czekamy z utęsknieniem na otwarcie ZOO TEAM w Poznaniu - może już niedługo - więc warto w między czasie przypomnieć sobie, co ciekawego u nas można zobaczyć i pogłaskać :)
Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że wystawa przeniesie się do Poznania, ale dzisiaj już wiemy, że wystawa wróci do Wrocławia i jednocześnie też zostanie w Poznaniu - będą dwie wystawy ;)
Zobacz tu: https://fb.watch/38dViZxCSR/ lub tu: https://www.youtube.com/watch?v=MK1j4hFGL94

zoo team

ZOO TEAM jest już gotowe na otwarcie się w Poznaniu. Zostało nam dopracować kilka drobiazgów, ale nie mają one już większego wpływu na samą wystawę i komfort zwiedzania. Zatem odliczamy czas do... 18 stycznia 2021 01 lutego 2021.

Od dzisiaj do niedzieli 07.02.2021 można kupować bilety wstępu do ZOO TEAM w promocyjnej cenie taniej o 50% - warto wykorzystać okazję! Wystarczy zrobić przelew na nasze konto wpisując w opisie "Promocja ZOO TEAM" i podać ilość promocyjnych biletów. Bilety zakupione w promocji będą ważne przez 3 miesiące od faktycznego otwarcia ZOO TEAM.
Dane do przelewu:
ZOO TEAM Sp. z o.o.
Nr. konta: 79 1050 1575 1000 0090 8111 7856

Stawiamy jeszcze większy nacisk na edukację dotyczącą zwierząt, dlatego warto tu przychodzić całymi rodzinami lub grupami szkolnymi.

W ZOO TEAM można zobaczyć i wziąć na ręce wiele zwierząt. Mamy kilkadziesiąt węży i jaszczurek, mamy pająki ptaszniki i skorpiony, mamy też jeże afrykańskie, pędzlogony i szynszyla.

Nasze działania:
- centrum edukacji terrarystycznej
- wystawa zwierząt egzotycznych
- zajęcia edukacyjne dla szkół, przedszkoli, klubów i osób indywidualnych
- sklep z akcesoriami terrarystycznymi i gadżetami
- imprezy urodzinowe dla dzieci

Zapraszamy codziennie (również w święta) w godzinach od 10 do 20.
Cennik biletów:

-  Normalny - 25 zł
-  Ulgowy - 20 zł
-  Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) - 75 zł
-  Bilet grupowy (min. 10 osób) - 15 zł od osoby
-  Pakiet VIP - zwiedzanie z zarezerwowanym wyłącznie dla siebie przewodnikiem: cena normalnych biletów + 150 zł za każdą godzinę. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja
-  Dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny.

Cennik usług dodatkowych:

-  Dodatkowa prelekcja na temat zwierząt egzotycznych - 75 zł/do 45 minut/ grupa maksymalnie do 25 osób (tylko w ramach rozszerzenia oferty do biletu grupowego)
-  Wyjazdowe zajęcia edukacyjne na terenie Poznania - 150 zł/do 45 minut/ grupa maksymalnie do 25 osób
-  Zajęcia online - do uzgodnienia w zależności od projektu.

Adres:
ul. Maltańska 1, 61-131 Poznań
Galeria Malta, piętro 1, strefa pomarańczowa
Tel. 781 324 524, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serwis Arachnea

Zbieramy fundusze na możliwość działania Serwisu Arachnea.

Serwis Arachnea powstał w 2004 roku z prywatnej inicjatywy i bardzo szybko stał się najważniejszym serwisem internetowym dla hodowców pajęczaków. Wychowały się na nim pokolenia hodowców, tysiące ludzi przez lata czerpały z niego wiedzę, ale też tę wiedzę tworzyło. Choć dzisiaj portale społecznościowe wyparły wszelkiego rodzaju serwisy i fora internetowe, to jednak nie zagwarantowały one i nigdy nie zagwarantują rzetelnych informacji, które tworzą doświadczeni hodowcy, a nie jakiekolwiek osoby z wiedzą w żaden sposób niezweryfikowaną, serwowaną w sposób spontaniczny i bezkrytyczny.

W całej swojej historii Serwis Arachnea pozostawał zawsze serwisem niekomercyjnym, który utrzymywany był z prywatnych funduszy. Dzisiaj, kiedy pandemia covid-19 zbiera swoje żniwo, tych funduszy już nie wystarcza, dlatego do utrzymania Arachnea potrzebna jest zrzutka od ludzi, którzy rozumieją jego funkcje w środowisku terrarystycznym. Minimalna kwota, która jest potrzebna do opłacenia domeny i serwera, to kwota 1100 zł. Jeżeli uda się zebrać większą kwotę, to być może zostanie zatrudniona profesjonalna ekipa do obsługi merytorycznej Serwisu, która zapewni nową jakość. Czy tak będzie? Czas i hojność osób wspierających pokaże. Do czasu uzbierania odpowiedniej kwoty Serwis Arachnea nie będzie dostępny. Za każdą wpłatę dziękuję!

Wpłaty można przesyłać poprzez:

 • Konto bezpośrednie: 91 2360 0018 0107 0000 0086 1856 z dopiskiem "Serwis Arachnea" i nazwą darczyńcy
 • Zrzutkę: www.zrzutka.pl/z/arachnea

Andrzej Piróg - Administrator Serwisu Arachnea

Misja ZOO TEAM

jaszczurkaDbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.