ZOO TEAM reaktywacja

ZOO TEAM wystawy ze zwierzętami egzotycznymiMiło nam jest poinformować, że wrocławska wystawa zwierząt egzotycznych ponownie jest już dostępna dla odwiedzających. Po nieco przedłużającym się remoncie udostępniamy wystawę w nowym lokalu (dwukrotnie większym od poprzedniego), w którym będzie można nie tylko obejrzeć i pogłaskać egzotyczne okazy, ale i napić się smacznej kawy lub herbaty. Co prawda jeszcze będą trwały delikatne prace remontowe, ale nie powinny już one wpływać na komfort oglądania, dlatego mamy nadzieję, że nam to wybaczycie :)

Osoby, które odwiedzały nas już wcześniej zapraszamy ponownie, bo czekają na Was nowe okazy, które na pewno warto zobaczyć.

Otwieramy też dużą salę warsztatowo-szkoleniową, w której będziemy mogli prowadzić lekcje dla wszystkich zainteresowanych. Taką zmianę na pewno docenią szkoły i przedszkola, ale i dla osób indywidualnych znajdą się ciekawe zajęcia w ramach naszych spotkań klubowych.

Przypominamy, że lokal znajduje się teraz w prawym skrzydle Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu, tuż koło klubu bokserskiego Bombardier. Godziny odwiedzin na razie się nie zmieniają - zapraszamy codziennie od godz. 10.00 do 17.00. Wprowadzamy też małą modyfikację cenową. Będzie można wejść do nas już od 1 zł. O szczegóły pytajcie na naszej wystawie.