Kursy ZOO TEAM Akademia - hodowla zwierząt egzotycznych - marzec 2020

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaDostajemy pytania, kiedy ponownie będzie można skorzystać z kursów hodowli zwierząt egzotycznych w ZOO TEAM Akademia, więc publikujemy kolejne terminy i zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa. Kursy przygotowują nie tylko do podstawowej hodowli, ale dostarczają też cennej wiedzy na temat postępowania ze zwierzętami w trudnych sytuacjach.

 

 

Terminy kursów w marcu 2020:

 

W ramach kursu zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.