Kursy ZOO TEAM Akademia - hodowla zwierząt egzotycznych - wrzesień 2020

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaZa nami długi okres bezczynności, podczas którego z powodu pandemii nie mogliśmy się z Wami spotykać na naszych szkoleniach z hodowli zwierząt egzotycznych. Wszystko jednak wraca do normy, więc i my wznawiamy swoją działalność edukacyjną. Wykorzystaliśmy ten czas przerwy, aby zaprojektować kolejny kurs - na temat hodowli żółwi. Wydaje się, że to proste zwierzęta, przy których nic nie trzeba robić... Jeśli tak Wam się wydaje, to znaczy, że bardzo potrzebujecie wziąć udział w tym kursie :)

 

 

Terminy kursów we wrześniu 2020:

 

W ramach kursu hodowli zwierząt egzotycznych zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy hodowli zwierząt egzotycznych są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płatność za kurs pobierana jest na początku trwania kursu. Osoby, które będą potrzebowały fakturę za odbyty kurs proszone są o wysłanie danych przed kursem.