Już wkrótce otwieramy ZOO TEAM w Poznaniu

Kochani,
 
jak już wiecie nasza Wystawa zwierząt egzotycznych ZOO TEAM została w całości przeniesiona do Poznania i po zniesieniu obostrzeń powinna zostać ponownie otwarta z końcem grudnia. Nową siedzibą naszych zwierząt będzie Galeria Malta, położona nad pięknym Jeziorem Maltańskim, gdzie mieszkańcy Poznania przyjemnie spędzają swój wolny czas. Mamy zatem nadzieję, że przy okazji relaksu będą odwiedzać również nasze zwierzęta, których mamy już ponad 200 sztuk.
 
Nowe miejsce będzie dla nas okazją do zmian, dlatego wystawa zacznie powoli zmieniać swój wizerunek i zadania. Chcemy położyć jeszcze większy nacisk na edukację, dlatego już gorąco zachęcamy do współpracy z nami wszystkie szkoły i inne placówki oświatowe. Będziemy też tworzyć nowe usługi, które powinny wzbogacić naszą ofertę.
 
Mamy świadomość, że zostawiamy Wrocław z dziurą w sercu. Kochamy naszych klientów, którzy stali się dla nas Przyjaciółmi, dlatego zapewniamy, że wrócimy też z wystawą do Wrocławia, ale nie kosztem Poznania, które staje się teraz dla nas nowym domem - będziemy prowadzić dwie wystawy jednocześnie, bo inaczej być nie może. Jeśli chcecie nas wspomóc w nadchodzącym czasie, to możecie wpłacić dowolną sumę na prowadzoną przez nas zrzutkę: www.zrzutka.pl/z/zooteam - dziękujemy za każdy gest i każdą drobną cegiełkę, która stanie się fundamentem czegoś większego!