ZOO TEAM Akademia

ZOO TEAM Akademia

Dzięki uczestnictwu w kursie zdobędziesz kompleksową wiedzę - praktyczną i teoretyczną - na temat hodowli zwierząt egzotycznych. Pozyskana wiedza pomaga uniknąć większości błędów hodowlanych i dobrać najlepsze zwierzęta do posiadanych możliwości i umiejętności. Uczestnictwo w kursie może być też dodatkową kartą przetargową, jeśli ktoś będzie chciał rozwijać karierę w tym obszarze np. w sklepach lub ogrodach zoologicznych. Kursy dedykujemy też służbom, które w swoich zadaniach mają interwencje związane ze zwierzętami egzotycznymi.

Programy naszych kursów:

Terminy naszych kursów są publikowane na stronie głównej i w wydarzeniach na facebooku: www.facebook.com/wystawyegzotyczne

Kursy prowadzi Angelika Dawidowicz - doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego o specjalności zoologia, Andrzej Piróg - właściciel ZOO TEAM i Mateusz Wiatrowski - doświadczony hodowca znany m.in. z Insect Shop.

Uczestnicy kursów zdobywają niezwykle cenną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów szkoleniowych i dodatkowe gadżety przydatne w hodowli zwierząt egzotycznych. W czasie trwania kursu uczestnicy mają też możliwość dokonywania zakupów w naszym sklepie w cenach promocyjnych. Na kurs można przynieść swoje zwierzęta, jeśli chcecie je wyseksować lub ocenić ich stan zdrowia.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń z hodowli zwierząt egzotycznych w formule zamkniętej - dla wybranej grupy. Szkolenia realizujemy w naszej siedzibie lub w innym wybranym przez Klienta miejscu na terenie całego kraju. Wystawiamy faktury.

Rejestrację i zapytania w sprawie kursów proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli chcesz nas polecić, to możesz użyć np. takiego znaczka: