pajęczak

Wystawy

Wyjątkowe miejsce i ciekawe okazy zwierząt, których część można dotykać i robić sobie z nimi zdjęcia.

jaszczurka

Sklep zoologiczny

Stacjonarny i internetowy sklep zoologiczny - zwierzęta egzotyczne, akcesoria terrarystyczne, karmówka.

żaba

Hodowla zwierząt

Hodowla zwierząt egzotycznych - staramy się rozmnażać ciekawe zwierzęta dla wymagających terrarystów.

Wiewiórka

ZOO TEAM Akademia

Profesjonalne i autorskie zajęcia dla terrarystów na temat hodowli zwierząt egzotycznych.

Kursy ZOO TEAM Akademia - hodowla zwierząt egzotycznych - marzec 2020

Kurs hodowli zwierząt egzotycznych ZOO TEAM AkademiaDostajemy pytania, kiedy ponownie będzie można skorzystać z kursów hodowli zwierząt egzotycznych w ZOO TEAM Akademia, więc publikujemy kolejne terminy i zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa. Kursy przygotowują nie tylko do podstawowej hodowli, ale dostarczają też cennej wiedzy na temat postępowania ze zwierzętami w trudnych sytuacjach.

 

 

Terminy kursów w marcu 2020:

  • 14.03 - kurs hodowli pajęczaków, godz. 9:00 - 17:00, 100 zł za osobę
  • 22.03 - kurs hodowli węży, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
  • 28.03 - kurs hodowli jaszczurek, godz. 9:00 - 17:00, 150 zł za osobę
  • 04.04 - kurs hodowli owadów karmowych, 9:00 - 17:00, 100 zł za osobę

 

W ramach kursu zdobywacie wiedzę nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie. Kursy są prowadzone przez hodowców z kilkunastoletnim doświadczeniem. Szkolenia są dedykowane w szczególności dla osób o małym lub średnim doświadczeniu, ale nawet osoby z dłuższym stażem hodowlanym znajdą dla siebie cenne pakiety wiedzy. Po zakończonym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobycie wiedzy z zakresu hodowli zwierząt egzotycznych. Do udziału w kursie zachęcamy również pracowników sklepów zoologicznych, którzy mają do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi oraz funkcjonariuszy służb publicznych, którzy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami podczas interwencji.

Zapisy i pytania w sprawie kursu proszę zgłaszać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Misja ZOO TEAM

logo ZOO TEAMOswoić ludzi z naturą oraz dbać nieustannie o swój rozwój, promować wśród ludzi ideę świadomej hodowli zwierząt egzotycznych oraz przyczyniać się do zmniejszenia agresywnych postaw wobec nich.

  

Rezerwuj teraz